Március 15-re hangolódva – online vetélkedő V-XII.

Megosztás

2025. március 14-én az V-XII. osztályok számára az 1848-49-es forradalom és szabadságharccal kapcsolatos vetélkedőre került sor. Az iskola folyosóján a diákok minden szünetben megtekinthettek egy bemutatót, amely a forradalom fontosabb eseményeit, helyszíneit és jelentős személyiségeit mutatta be.

Ez alapján pedig szünetekben csoportokra osztva részt vehettek egy online vetélkedőn. A versenybe bárki bekapcsolódhatott az osztályokból, aki szerette volna felmérni a tudását. A vetélkedő a kahoot.it oldalon zajlott, amihez a diákok használhatták a telefonjukat. Külön mérték össze tudásukat az V-VI, VII-VIII, illetve a IX.-XII. osztályosok. Mindhárom vetélkedő jó hangulatú, pörgős és információdús eseményként zajlott le.

Az első tíz helyezett apró, a forradalmi eseményekhez köthető ajándékokban részesült! Köszönet és gratuláció a résztvevő diákoknak és Palkó Zalán Koppány gondnok úrnak! Szervező: Szőcs Annamária, történelem szakos tanár

Az eseményről készült további fényképek megtalálhatók az iskola facebook oldalán: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=bmugim&set=a.1133480505424434

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük