Olvasni jó! – Erasmus+ projektzáró találkozó Budapesten

Megosztás

2025. október 22–25. között Budapesten került sor az Olvasni jó! Erasmus+ projekt záró mozzanatára, amelyet a rákoskeresztúri Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnáziummal közösen valósítottunk meg. A rövid, de tartalmas szakmai workshop során a projektben részt vevő pedagógusokkal közösen értékeltük a projekt megvalósítását, tapasztalatokat cseréltünk, és megosztottuk a jó gyakorlatokat.

A szakmai program mellett lehetőségünk nyílt Budapest kulturális és történelmi nevezetességeinek megtekintésére is, ami még teljesebbé tette a találkozó élményét.

Az Olvasni jó! projekt célja az olvasás népszerűsítése, az olvasási kedv és a szövegértési kompetenciák fejlesztése volt – mindezt az Erasmus+ program értékeinek szellemében, nemzetközi együttműködésben.

Projektben részt vevő pedagógusok: Ladó Orsolya, Nemes Annamária, Péter Annabella, Rafai Dalma

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük