Isten áldja! Isten hozta!

Megosztás

Az elmúlt közel egy esztendő globálisan kényszerített bennünket arra, hogy átgondoljuk és átszervezzük életünket. Nem volt ez másként iskolánkkal sem. Azonban hamar felismertük a kialakult helyzet, minden kényelmetlenségeivel és kilátástalanságaival együtt hordozz lehetőségeket, amiket nekünk meg kell ragadnunk. Nekünk kell megnyomnunk a „reload” gombot. A Berde Mózes Unitárius Gimnázium ezt tette. Megújítottuk iskolánk honlapját, hogy az új lendület ekképpen is megmutatkozzon. Szívből reméljük, kedves látogató, hogy a BMUG megújult honlapja elnyeri tetszését, keresgéljen és nézelődjön, ismerje meg iskolánkat, szemlélje múltunkat és jelenünket és kérjük legyen részese a jövőnknek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük