Fordítói verseny

Megosztás

Iskolánkból idén három 11.B osztályos tanuló részt vett a Sapientia EMTE Csíkszeredai Humántudományok tanszéke által februárban megszervezett „Gúzsba kötve táncolni” fordítóversenyen: Cocean-Szekeres Kriszta (román-magyar és angol-magyar kategóriában), Jakabfi-Biró Csenge (angol-magyar kategóriában) és Orosz Rita-Viktória (angol-magyar kategóriában). Az online verseny első fordulójában diákjaink szép eredményeket értek el. Cocean-Szekeres Kriszta a román-magyar, míg Jakabfi-Biró Csenge az angol-magyar kategóriában jutottak tovább a verseny döntőjébe.

A verseny döntőjére március 20-án került sor ugyancsak online formában, és mindkét továbbjutó diákunk dícséretben részesült. Gratulálunk a versenyzőknek és nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Felkészítő tanárok: Pál Izabella és Tófalvi Kinga.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük